خانه / خرید مقاله شما

خرید مقاله شما

طرح خرید مقالات ترجمه شده شما

 

این مجموعه آمادگی دارد مقالاتی را که شما پیش از این ترجمه کرده اید و یا از این پس ترجمه می کنید را از شما خریداری نماید.

بدین ترتیب می توانید از فایل هایی که روی کامپیوتر خود ذخیره کرده اید و ممکن است هیچ استفاده‌ای از آنها نکنید، درآمد کسب کنید.

سایت دانشگاه یار به منظور حمایت از محققین و دانشجویان طرح خرید مقالات ترجمه شده را راه اندازی نموده است. در این طرح دانشجویان و پژوهشگرانی که دارای مقالات ISI با ترجمه فارسی می باشند که در سایت ما موجود نمی باشد می توانند مقالات مذکور را با قیمت هایی کاملا توافقی به فروش برسانند.

بدون شک دانشجویان و محققان عزیز دارای مقالات ترجمه شده ای هستند که دیگر نیازی به آن ندارند  لذا می توانند با ارسال برای ما و در قبال آن با دریافت مبلغ از آن استفاده نمایند. ولی لطفا به موارد ذیل توجه فرمایید:

یک : مقالات ISI در سایت ما وجود نداشته باشد.

دو  : ترجمه مقاله ای که دارید به صورت کامل باشد به اینصورت که بخش هایی از مقاله بدون ترجمه نباشند.

سه : ترجمه روان و شیوا باشد.

چهار : ترجمه مقالات ارسالی حتما باید در قالب فایل Word باشند.

پنج   : بابت هر مقاله شما باید اصل مقاله لاتین به همراه نمونه صفحات ترجمه را ارسال نمایید تا کیفیت کار ترجمه شما توسط کارشناسان ما بررسی شود. منظور از نمونه صفحات ترجمه به عنوان مثال ترجمه مقاله شما ۱۰ صفحه است شما باید حداقل 1/3 صفحه آن را ارسال فرمایید.

شش : بعد از تایید از سمت کارشناسان ما اصل ترجمه را ارسال نموده و همراه آن شماره حساب بانک و یا شماره کارت بانک خود را اعلام کنید بعد از آن هزینه مقالات بلافاصله سریع به حساب شما  واریز خواهد شد.

لطفا جهت ارسال مقالات از فرم و آدرس ایمیل زیر استفاده نمایید.

همچنین می توانید با شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

ایمیل : info@daneshgahyar.com

شماره تماس :09352880727

نام ونام خانوادگی

ایمیل

شماره تلفن

موضوع

توضیحات

در این قسمت شما می توانید فایل مورد نظر خود را آپلود نمایید

فقط فایل با پسوند zip , pdf مجاز می باشد